قوانین و مقررات
دیجی بلیط

قوانین چارتری

در صورتی که پرواز چارتری کنسل شود وعدم دریافت بلیط جایگزین از طرف آژانس، مبلغ بلیط به‌طور کامل استرداد خواهد شد.

در صورتی که پرواز ابطال شود یا تاخیر بیش از ۲ ساعت در پروازهای چارتری ارسال بلیط مهر شده الزامی است.

برای کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال قیمت بلیط چارتر، برابر با قیمت بلیط بزرگسال است.
قوانین قطار

اطلاعات مسافران شامل نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و کد ملی بایستی به صورت کامل و درست وارد شوند. همچنین اطلاعات تکراری یا مخفف وارد نشوند. مسافرانی که اطلاعات بلیط آنان با کارت شناسایی مطابقت نداشته باشد، بدون بلیط تلقی خواهند شد و مسئولیت آن به عهده مسافر خواهد بود.

اگر اطلاعات بلیط مسافر با اطلاعات کارت شناسایی تطابق ندارد و مسافر بخواهد آن را اصلاح نماید، بایستی بلیط را استرداد نموده و بلیط جدید خریداری کند.

برای خرید بلیط اتباع خارجی بایستی نام، نام خانوادگي، تاریخ تولد و شماره‌ی گذرنامه وارد شود. اتباع خارجي باید گذرنامه‌ی معتبر داشته باشند. آن دسته از اتباع افغانستان كه گذرنامه ندارند، بايد برگه‌ی تردد (مرخصي) با 10 الی 15 روز اعتبار به همراه داشته باشند. فرزندان اتباع افغانستان در صورتي كه سن كمتر از 10سال داشته باشند، مي‌توانند به همراه والدين و با برگه‌ی تردد آنها سفركنند اما براي سنين بالاي 10سال بايد برگه‌ی تردد جداگانه داشته باشند.

تمام مسافران قطار از لحظه‌ی ورود به ايستگاه مبداء تا خروج از ايستگاه مقصد در برابر حوادث بیمه می باشند.

قوانین راه آهن جمهوری اسلامی ایران، مسافر ملزم است برای سوار شدن به قطار بلیط چاپ‌ شده داشته باشد. در صورتی که به قطار خسارت وارد شود، پرداخت خسارت فقط به دارندگان نسخه‌ی چاپی بلیط امکان‌ پذیر است.

حضور در ایستگاه یک ساعت قبل از حرکت قطار الزامی است. همچنین ده دقیقه مانده به حركت، تمام درهای قطار بسته خواهد شد و بعد از بسته‌شدن درها برای جلوگیری از خطرات احتمالی، سوارشدن به قطار امكان‌پذیر نیست.

قوانین عمومی سایت دیجی بلیط

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات شخضی خود را هنگام رزرو به صورت صحیح در سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات اشتباه، مسئولیت عواقب بعدی این کار برعهده‌ی کاربران خواهد بود.

کاربر متعهد می‌شود که اگر هرگونه تغـییری در مشـخصـات اطلاعات فردی خود را در اسـرع وقت در سایت اصلاح نماید. درغیر این‌صـورت این سایت دیجی بلیط هیچ مسئولیتی در قبـال تبعات ناشی از عدم صحت نادرستی اطلاعات موجود نخواهد داشت.

سایت دیجی بلیط به فروش اینترنتی بلیط هواپیما انجام می دهد و در قبال شرایط، کنسلی، تاخیر یا تعجیل پرواز مسئولیتی را برعهده سایت دیجی بلیط نمی باشد.