DIGIBELIT

دیجی بلیط ، خرید بلیط هواپیما ، قطار و اتوبوسlogo-samandehi


DIGIBELIT

اپلیکیشن سفری

اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما

سال های گذشته برای سفر می بایست با صرف وقت و هزینه بسیار به آژانس های هواپیمایی مراجعه کرد. برای این منظور خیلی اوقات با وجود ترافیک زیاد تا مقصد باعث می شد پرواز یا هتل مورد نظر پر شود. یا به پرواز نرسیم.

در بعضی مواقه باید چند روزی را برای این کار مرخصی می گرفتیم. زندگی امروز در حین پیچیدگی ابزاری را در دسترس ما قرار داده است. این ابزار به کمک ما می آید. کارهای ما را راحت تر می کند.

این ابزار تکنولوژی نامیده میشود. به تکنولوژی در فارسی فناوری گفته می شود. فناوری امروزه به کمک گردشگری آمده است. خرید بلیط را خیلی راحت کرده. بلیط شامل بلیط هواپیما ، قطار یا حتی اتوبوس می شود.

وب سایت درسته که مشکل را حل کرده. اما ما همیشه نمیتونیم رایانه دو کیلویی همراه داشته باشیم. یا کلی وقت برای جستجوی سایت مورد نظر بگزاریم. برای همه اینها کافیه اپلیکیشن را نصب کنی. نصب اپلیکیشن سفر روی موبایل. نصب اپلیکیشن سفر روی تبلت و آی پد. با نصب اپلیکیشن سفر روی موبایل از امکانات زیادی بهره مند شوید.

دیجی بلیط همه را یکجا جمع کرده. اپلیکیشن گردشگری اصفهان یا اپلیکیشن گردشگری ایران. یه اپلیکیشن سفر دیگه اپلیکیشن لذت سفر یا اپلیکیشن سفر خارجی. بلی درسته اپلیکیشن سفر ایران و همه اپلیکیشن گردشگری موجود در بازار. با نصب اپلیکیشن لذت سفر بیشتر میشه.

اما نه هر اپلیکیشنی که وجود داره. چون باید هزاران اپلیکیشن در موبایل نصب کنیم که مقدور نیست. فضای زیادی در گوشی اشغال میکنند. برای خرید بلیط هواپیما یک اپلیکیشن سفر. برای رزرو هتل یک اپلیکیشن گردشگری ایران و برای خرید بلیط قطار هم همینطور.

تازه اتوبوس هم جا انداختم. همه این اپلیکیشن سفر ها جامع هم نیستند. دیجی بلیط اپلیکیشن سفر جامعی را طراحی کرده است. با کمترین حجم و بهترین کیفیت که شامل امکانات زیر است :خرید بلیط هواپیما

توسط این بخش در اپلیکیشن سفر شما میتوانید. بلیط رفت و برگشت خریداری کنید. در این قسمت شما می توانید :
1- بلیط پروازهای داخلی (چارتری)
2- بلیط پروازهای داخلی (سیستمی)
3- بلیط پروازهای خارجی (چارتری)
4- بلیط پرواز های خارجی (سیستمی)
5- بلیط رفت در کلیه مقاصد داخلی
6- بلیط برگشت در کلیه مقاصد داخلی
7- بلیط رفت و برگشت در کلیه مقاصد خارجی
8- تاریخ پرواز بمدت یکسال
9- ساعت کلیه پروازهای داخلی وخارجی
10- قیمت کلاس ها در پروازهای داخلی و خارجی
11- قوانین و میزان بار مجاز ایرلاین مورد نظر
12- شماره پرواز ایرلاین مورد نظر
13- نوع پرواز اعم از با توقف یا بدون توقف
14- نمایش نوع پرواز اعم از مستقیم یا غیر مستقیم
و …
آموزش خرید بلیط هواپیما از طریق سایت و اپلیکیشن را در اینجا می توانید مشاهده کنید.

برای دیدن صفحه راهنمای رزرو  اینجا کلیک کنید.

DIGIBELIT

نظرات کاربران

0%
طراحی اپ

0%
امنیت اپ

0%
امکانات اپ

0%
پشتیبانی اپ

0%
راحتی استفاده

DIGIBELIT

شبکه های اجتماعی

Facebook
Google+
Twitter
Email
WhatsApp
Telegram
Print

DIGIBELIT

دانلود  اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن سفری آیفون دیجی بلیت با طراحی زیبا و دسترسی آسان در اختیار شما قرار داده شده است.این اپلیکیشن گردشگری بهتر از علی بابا ، ملی چارتر ، فلایتو ، دیجی چارتر و غیره می باشد. برای دانلود بر روی لینک زیر کلیلک کنید.


دانلود کن

اپلیکیشن سفری اندروید دیجی بلیت با سرعت بالای خود و امکانات فراوان رزرو هتل و پرواز تجربه جدیدی از دنیای فناوری و برترین در بلیط هواپیما و هتل همچنین تور می باشد.از لینک زیر دانلود کنید.


دانلود کن

DIGIBELIT

نظرات شما