DIGIBELIT

هتل های  داخلی


هتل های تهران دیجی بلیط
هتل های تهران
هتل های شیراز
هتل های اصفهان
هتل های همدان
هتل های مشهد
هتل های بندرعباس
هتل های قشم
هتل های یزد
هتل های تبریز
هتل های کیشDIGIBELIT

هتل های  داخلی

هتل داخلی ایران

هتل های داخلی ایران به دلیل اینکه کشور ایران دارای فرهنگ و تمدن غنی و داشتن پوشش گیاهی متفاوت و آب و هوای چهار فصل به طوری که در هر موقع از سال شما می توانید انواع آب و هوا را در ایران تجربه کنید؛ انواع متفاوتی دارند. از مهمترین شهر های ایران که بهترین هتل های داخلی در آنها قرار دارند می توان به تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و جزایره زیبای کیش و قشم اشاره کرد.

از مهمترین هتل های ایران می توان به هتل استقلال و هتل اسپیناس تهران ، هتل بین المللی کوثر و هتل عباسی اصفهان، هتل بزرگ شیراز، هتل سنتی نگین کاشان ، هتل رویال درویشی و هتل بین المللی قصر طلایی مشهد، هتل بام سبز رامسر، هتل داریوش و هتل مارینا کیش و هتل پارس ائل گلی و هتل لاله کندوان تبریز اشاره کرد.

 قدیمی ترین هتل ایران گراند هتل تهران که در خیابان لاله زار قدیم تهران در دوره ی قاجار ساخته شد از آثار زیبای ایران بود اما اکنون دیگر از آن هتل زیبا و مجلل چیزی نمانده و فقط نامی از خود بر روی پاساژ گراند هتل تهران به یادگار گذاشته است.

قدیمی ترین هتل فعال کشور هتل پارس مشهد واقع در خیابان امام خمینی ( ارگ سابق )، در سال ۱۳۱۶ هجری، توسط یک معمار روس و به سبک روسی و به عنوان اولین مکان اقامتی با شیوه های پذیرایی به سبک مدرن و امروزی و بر اساس اسلوب های هتلداری غربی در مشهد ساخته شد. 

قدیمی ترین هتل جهان مهمانسرای عباسی اصفهان  می باشد که  این هتل در سال  ۱۱۰۶هجری قمری به دستور شاه سلطان حسین صفوی ساخته شد. او این کاروانسرا را به مادر خود هدیه کرد و به همین علت، هتل عباسی در گذشته کاروانسرای مادر شاه نیز نامیده می‌شد.

امروزه با دارا بودن آن بنای 300 ساله در درون  هتلی زیبا و مدرن،  بنایی  به وجود آورده است که به اذعان گردشگران داخلی و خارجی، مورخان و معماران برجسته و به زعم جهانگردان حرفه ای، یکی از زیباترین مهمانسرا های جهان لقب گرفته است.

یکی دیگر از زیباترین و مشهور ترین هتل های ایران هتل بین المللی لاله کندوان واقع در روستای زیبای کندوان در تبریز می باشد که سومین هتل صخره ای جهان می باشد که در درون دل صخره ها اتاق هایی لوکس و مدرن را برای گردشگران عزیز ایجاد کرده است.

DIGIBELIT

راهنمای رزرو هتل

  • ثبت نام و ورود به سایت

  • جستجو کردن هتل

  • وارد کردن اسامی

  • پرداخت هزینهبرای دیدن صفحه راهنمای رزرو  اینجا کلیک کنید.

DIGIBELIT

نظرات کاربران


0%
طراحی سایت

0%
امنیت سایت

0%
امکانات سایت

0%
پشتیبانی

0%
ارزش خرید

DIGIBELIT

شبکه های اجتماعی

Facebook
Google+
Twitter
Email
WhatsApp
Telegram
Print

DIGIBELIT

دانلود  اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن سفری آیفون دیجی بلیت با طراحی زیبا و دسترسی آسان در اختیار شما قرار داده شده است.این اپلیکیشن گردشگری بهتر از علی بابا ، ملی چارتر ، فلایتو ، دیجی چارتر و غیره می باشد. برای دانلود بر روی لینک زیر کلیلک کنید.


دانلود کن

اپلیکیشن سفری اندروید دیجی بلیت با سرعت بالای خود و امکانات فراوان رزرو هتل و پرواز تجربه جدیدی از دنیای فناوری و برترین در بلیط هواپیما و هتل همچنین تور می باشد.از لینک زیر دانلود کنید.


دانلود کن

DIGIBELIT

نظرات شما