DIGIBELIT

راهنمای هتل های داخلی


DIGIBELIT

انواع هتل

شاید برای شما بارها و بارها این پرسش پیش آمده باشد که اصطلاحاتی که در هتل ها به کار می برند به چه معناست؟ ما در این مطلب سعی داریم شما را با انواع هتل و اصطلاحات آن آشنا کنیم.

متل Motel

متل تلفیقی از دو واژه motor ، hotel و اساسا ماهیت بین راهی داشته و معمولا آن ها را خارج از شهرها می سازند. درتعریف متل می توان گفت که هتلی است که در آن مسافران می توانند با ماشین خود وارد شده و حتی خودروی خود را مقابل درب اتاق پارک کنند. یکی از مشخصه های اصلی متل ها عدم وجد لابی است چرا که مهمانان می توانند بدون پیاده شدن از ماشین خود کلید اتاق را از پذیرش دریافت نموده و مستقیما به سمت اتاق خود رانندگی نمایید.

متل_دیجی_بلیط

هتل پانسیون pension hotel

این نوع هتل ها در شهر واقع شده است و تعدادی اتاق، سالن غذاخوری- به اندازه ای که بتواند غذای ساکنان اتاق ها را تامین کند. کتابخانه، سالن مطالعه و اتاق تلویزیون در آن پیش بینی و آماده شده است. اتاق های پانسیون معمولا یا هیچ امکاناتی ندارد یا کمترین، اولیه ترین امکانات را دارا می باشد. معمولا اتاق های پانسیون حمام اختصاصی ندارند. پانسیون معمولا اتاق ها را به صورت ماهانه و یا سالانه اجاره داده و مشتریان دیگری را از خارج هتل برای صرف غذا نمی پذیرد. در پانسیون ها معمولا مقررات خاصی حاکم است و مسافران می بایست در ساعات خاصی برای صرف صبحانه، ناهار و شام در سالن غذاخوری حاضر شوند و تا ساعت مشخصی نیز درب ورودی پانسیون باز می ماند.

هتل آپارتمان

هتل آپارتمان مکانی است برای اقامت تا در آن از مسافر پذیرایی شود. حال اگر امکان پذیرایی در هتل کاهش یابد، هتل آپارتمان شکل می گیرد. در هتل آپارتمان ها وسایل آشپزی وجود دارد و نیازی به رستوران احساس نمی شود. برخلاف هتل ها که دارای شرایط سختی هستند هتل آپارتمان ها دارای انعطاف پذیری بالائی بوده و انواع بسیار متفاوتی دارند. معمولا شبیه هتل ها ساخته می شوند و دارای تعداد زیادی آپارتمان می باشند. دوره اقامت در آنها از چند روز تا چند ماه متغیر است. معمولا قیمت آنها از هتل های هم ردیف پایین تر است.

ریزورت هتل resort hotel

ریزورت هتل ها یا هتل های مخصوص استراحت، دارای امکاناتی لوکس می باشند که معمولا در کنار ساحل، چشمه های آبگرم یا جاذبه هایی نظیر پیست اسکی و طبیعت بکر واقع شده اند. تفاوت ریزورت ها و هتل ها در موقعیت آنها، امکانات، تفریحات خدماتی است که ارائه می شود. ریزورت ها معمولا فضای بزرگتری نسبت به هتل ها دارند و تفریحات متنوع تری را در اختیار مهمانانشان قرار می دهند از جمله پارک آبی یا استخر ها بزرگ روباز و … می باشد.

DIGIBELIT

راهنمای رزرو هتل

  • ثبت نام و ورود به سایت

  • جستجو کردن پرواز

  • وارد کردن اسامی

  • پرداخت هزینهبرای دیدن صفحه راهنمای رزرو  اینجا کلیک کنید.

DIGIBELIT

نظرات کاربران


0%
طراحی سایت

0%
امنیت سایت

0%
امکانات سایت

0%
پشتیبانی

0%
ارزش خرید

DIGIBELIT

شبکه های اجتماعی

Facebook
Google+
Twitter
Email
WhatsApp
Telegram
Print

DIGIBELIT

دانلود  اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن سفری آیفون دیجی بلیت با طراحی زیبا و دسترسی آسان در اختیار شما قرار داده شده است.این اپلیکیشن گردشگری بهتر از علی بابا ، ملی چارتر ، فلایتو ، دیجی چارتر و غیره می باشد. برای دانلود بر روی لینک زیر کلیلک کنید.


دانلود کن

اپلیکیشن سفری اندروید دیجی بلیت با سرعت بالای خود و امکانات فراوان رزرو هتل و پرواز تجربه جدیدی از دنیای فناوری و برترین در بلیط هواپیما و هتل همچنین تور می باشد.از لینک زیر دانلود کنید.


دانلود کن

DIGIBELIT

نظرات شما